Sekrety
Gdy już jesteś z parasolką w ręku po przepłynięciu jeziorka i już, już masz brać piłkę zacznij od odłożenia płetw. Teraz jedynie z parasolką w ręku zdobądź gumową piłkę, ale nie biegnij z nią od razu do dziewczyn! Zauważ, że możesz skoczyć na piłkę i dostać się planszę wyżej. Aby wykonać skok w bok przełóż piłkę z lewej części chmurki na której była na prawą część. Teraz skacząc z lewej części chmurki na piłkę skoczysz w bok-wyżej. Zdobądź złotą monetę i pogadaj z Dylanem jeśli chcesz. Wróć po piłkę i zabierz ją! Teraz idź do domku dziadka i wymień w menu parasolkę na cukierek.

Jak się okazuje dzięki piłce możesz pływać równie dobrze jak z płetwami, przepraw się więc na drugą stronę jeziorka. W miejscu gdzie stał skrzat ustaw piłkę tak, aby dzięki niej wskoczyć na skarpę i idź dalej w prawo. Znajdziesz się w świątyni Teroxa gdzie ofiaruj cukierek. Wróć po butle z tlenem i nurkuj! W zbiorniku znajdziesz otwarte przejście. W przejściu coś interesującego... Wrzuć złotą monetę (prawa część maszyny!!!) i baw się dobrze.

Kopiowanie z wyjątkiem tej strony na swój komputer zastrzeżone. Publikacja w Internecie bądź w jakiejkolwiek formie papierowej, lub innej zabroniona. Wszelkie prawa zastrzeżone.
sekrety zreferował dizzy9, (c) Świat Dizzy 2007
powrót
screeny z gry
solucja
sekrety
różnice
mapka gry
download