Reklama w serwisie Świat Dizzy
Serwis Świat Dizzy ma przyjemność zaproponować Wam wyjątkowo tanią reklamę na swoich podstronach.

1. Reklama banerowa.
a) opis: polega na wyświetlaniu banerów w nagłówku strony na kilku najważniejszych podstronach. Banery są w rotacji z innymi reklamami. Nie gwarantuje się żadnych ilości kliknięć, unikalności adresów IP itp, typowe ratio kształtuje się w granicach 0,5% w tym na pewno są kliknięcia googlebota itp...
b) warunki techniczne: wyświetlany jest baner 400x50 lub 468x60px: gif, jpg lub flash na określoną ilość wyświetleń. Do banera są statystyki wyświetleń i kliknięć (do flasha nie ma statystyk kliknięć). Rozmiar banera to około 20 kb
c) cena: 1 grosz za 3 wyświetlenia.
d) dla kogo: wiadomo, że taka reklama nie jest najskuteczniejsza, jeśli chodzi o wzrost oglądalności lub PR serwisu. Reklamę poleca się stronom, które mają w pewnym sensie ugruntowaną pozycję i prowadzą kampanie na zasadzie budowania pozytywnego wizerunku. Jeśli taki jest cel kampani to powyższe ceny są naprawdę korzystne - za długotrwały okres płacimy niewiele. Swiat Dizzy jest w stanie wyświetlać od 100 do kilkuset banerów dziennie.

2. Reklama tekstowa.
a) opis: polega na wyświetlaniu tekstów reklamowych z linkami pod menu nawigacyjnym. Są one oznaczone jako "reklama".
b) warunki techniczne.
Maksymalna długość tekstu nie może przekraczać 4 linijek zapisanych małą czcionką na szerokość pola reklamowego. Brak statystyk.
c) cena: 9 zł/ miesiąc lub 21 zł/3miesiące za pakiet 3 linków umieszczonych w krótkich zdaniach. Treść zdań i "długość" do uzgodnienia. Jeśli rezygnujesz z reklamy na stronie głównej możesz przenieść jej wielokrotność na (do uzgodnienia) na wewnętrzne strony serwisu. Miejsce reklamy do uzgodnienia. Nie sprzedaje się więcej niż 12 linków wychodzących z strony, aby nie osłabić zbytnio ich roli.
d) dla kogo: reklama przeznaczona dla serwisów pragnących podnieść swoje PR dzięki zewnętrznym linkom.

3. Reklama w systemie downloadu Świata Dizzy
a) opis: reklama polega na wymuszaniu wyświetleń strony reklamowanej w zamian za dostęp do downloadu Świata Dizzy. Sprawdź dowolny download na stronie, aby się więcej dowiedzieć.
b) warunki techniczne: potrzebny jest baner, niekoniecznie "ładny". W reklamie otrzymuje się statystyki wyświetleń. Unikalne IP jest przez 1 tydzień. Proszę pamiętać, że jest to kliknięcie wymuszone, więc ratio jest bardzo wysokie.
c) cena: 20 zł za 1000 wymuszonych unikalnych na IP kliknięć
d) dla kogo: dla serwisów nowo powstałych, lub pragnących zaciekawić swoją zawartością użytkowników tego serwisu. Jest bardzo skuteczna, szczególnie "na 1 raz". Badania dowodzą, że klienci chętnie oglądają taką stronę, gdyż jest ona przedstawiana w pozytywnym świetle jako sponsor downloadu, co nie jest bez znaczenia. Nie realizuje się reklam typu "nieuczciwe nabijanie" w którym link przekierowujący daje coś np. 1 grosz w programie partnerskim itp. Czas realizacji 1000 przekliknięć to około 20 dni.

4. Ogólne warunki:
a) reklama nie może dotyczyć stron z materiałami niewłaściwymi, xxx, przeładowane własną reklamą, szczególnie popupami, ze złośliwym kodem itp.
b) W razie problemów technicznych, spowodowanych różnymi przyczynami, a uniemożliwiających realizację kampani banerowej, reklamodawca nie będzie dochodził praw o odszkodowanie, poza prawem zwrotu pieniędzy za niezrealizowaną część kampani.
c) Niestety nie mam w chwili obecnej możliwości wystawienia faktur VAT. Jeśli ktoś potrzebuje taki dokument musi ze mną spisać umowę o dzieło na swoją firmę. Nie pytaj mnie o to jak ma ona wyglądać - to wie Twój księgowy!
Strona startowa
reklama płatna
wymiana reklamy
reklama bezpłatna
reklama charytatywna
statystyki klientów